Noc vědců na FBI

V pátek 27. září nás čeká Noc vědců, akce, díky které máme skvělou příležitost ukázat široké veřejnosti, že to, co se děje za zdmi naší univerzity, je skutečně velké!

Fakulta bezpečnostního inženýrství se Noci vědců každoročně účastní a naši pedagogové otvírají své laboratoře řadám zájemců o naši vědu. Letošní ročník tak není výjimkou a již tento pátek se návštěvníci NV mohou těšit například na Centrum simulačních technologií, kde se dozví o způsobech využití virtuální reality v našich studijních programech. Dohromady ale otevřeme víc než 10 laboratoří, ve kterých na vás budou čekat odborníci na bezpečnost, krizový management i požární ochranu a kteří vás do svých oborů rádi zasvětí.

Díky interaktivním ukázkám, pokusům a informacím ze zákulisí vám přiblížíme bezpečnostní vědu během pár hodin. Co přesněji vás ale během noci u nás čeká? Přečtěte si náš program!

Noc vědců se uskuteční ve stejný čas na bezmála 80 institucích po celé České republice, kdy se jejich dveře otevřou zvídavým návštěvníkům.

Nenechte si to ujít a dorazte za námi do Ostravy-Výškovic na adresu Lumírova 630/13.

Vloženo: 23. 9. 2024
Útvar: 010 - Děkanát FBI